ARMYBURZA

O projektu

SPOLUBOJOVNICI.eu je projekt s cílem shromáždit bývalé kolegy z dob základní vojenské služby, ale i kolegy z novodobé profesionální armády.

Projekt vznikl v roce 2007, během let se neustále zdokonaloval a v současné době je největší databází kamarádů z vojny v ČR. Do databáze se zapsalo již přes 18.000 spolubojovníků a počet nových uživatelů stále roste.

Databáze obsahuje čísla útvarů, města útvarů a kraje, do kterých města spadají. Spolubojovníci se tedy dají vyhledávat podle konkrétního čísla útvaru, podle lokace (kraj, město) nebo podle jména a příjmení hledaného spolubojovníka. Vyhledávání/vkládání nových údajů probíhá prostřednictvím přehledného a uživatelsky přívětivého rozhraní. Kromě obecných informací o spolubojovnících (útvar, město a rok nástupu do vojenské služby) jsou po přihlášení k dispozici i kontaktní informace (e-mail, telefon) jednotlivých spolubojovníků.

Velké množství  těch opravdových a pevných přátelství vznikla právě na vojně. Ne vždy se však kontaktní údaje mezi kamarády zachovaly dodnes a SPOLUBOJOVNICI.eu jsou zde právě proto, aby se ztracená kamarádství opět obnovila.

Jsem rád, že si lidé SPOLUBOJOVNÍKY oblíbili a doufám, že zde většina lidí nalezne svého kamaráda z vojny.

Mgr. Michal Pivoňka
zakladatel projektu

Založení útvaru
Přihlášení Registrace