ARMYBURZA

Přehled spolubojovníků v útvaru 8027 v Hodonín v roce nástupu 1984

Pro zapsání do útvaru musíte být přihlášen
Jméno spolubojovníka E-mail Telefon
Ingeli Ľuboš Údaje jsou viditelné až po přihlášení
hanzelka jaroslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Zuch Jiří Údaje jsou viditelné až po přihlášení
botlik jiri Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Kolář Stanislav Údaje jsou viditelné až po přihlášení

Vyhledej stávající nebo vlož nové fotografie spolubojovníků

Vzkazy od spolubojovníků

Standa Kolář 01. 04. 2021
Nazdar Jirko Zuchu čéče, díky za hezký vzkaz a vzpomínku na sraz a jména, která se už pomalu začínala ztrácet v propadlišti dějin :-(. Sraz byl fajn a doufám, že jsou všichni v pořádku. Já ano a myslím, že když jsem přežil tu šílenou cestu s šíleným Péťou Fridrichem do Rýmařova, tak mě jen tak něco neskolí :-). Přeju Tobě a všem zde jmenovaným krásný život v této ne úplně lehké době.
Zuši,Jirka Zuch 15. 10. 2015
Nazdar vojska, Hanzela, jak ti říkal výstroják, měli jsme sraz v loni v Rýmařově a byl tam Raška Béďa,Jirka Bartoš,Petr Fridrich,Standa Kolář,Michal Prokop,Jindra Dankovič, Petr Sadovský,Honza Štěpaník a já. Sehnal jsem ještě na poslední chvíli před srazem kontakty na ostatní spolubojovníky , ale bylo na ně málo času aby se dostavili, poněvadž jsme původně chtěli udělat jen sraz našeho pokoje. Hlásili se pořád nový lidi,jako Špingl, Vaněk, Bajzík,Máček,Šauer a další, ale to bylo týden před naplánovaným srazem, tak se to nestihlo ve větším měřítku. Domluvili jsme se, pokud se vyvede nultý ročník(2014), tak se pokusíme udělat sraz v roce 2016, ale chce to přípravu. Já sám se tyhle vojska dal dohromady za hodinu.Tak to snad dáme, ne?
hanzelka jaroslav 19. 01. 2013
kluci ahoj,kdo jste tady a rukovali jste k utvaru 8027 v roce 1984 ozvěte se.byl se mnou pavel pisarik,ivan vodak,venca kubečka, ivan bazala,jula šima, je vas hodně.a stale mam naší zastavu panové:D:D je všem jasné že myslim do hodonina že ano?
Slávek Bžoněk 18. 12. 2011
Ahoj Lubo. Něco mě Tvoje jméno říká ale nejsem si moc jistý.Já jsem tam narukoval v roce 1985 a byl jsem mechanik.Kluci na pokoji byli: Šandor, Žofka, Hájek, Kubelka, Pisárek, Igaz, a z mladých: Já, Václavek, Šimek, a víc si momentálně nevzpomenu.
Založení útvaru
Přihlášení Registrace