ARMYBURZA

Přehled spolubojovníků v útvaru 3513 v Praha - Horní Počernice v roce nástupu 1984

Pro zapsání do útvaru musíte být přihlášen
Jméno spolubojovníka E-mail Telefon
Škopek Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Tajc Miroslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Havránek Jiří Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Král Jaroslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Haloda Bohumil Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Miki Údaje jsou viditelné až po přihlášení

Vyhledej stávající nebo vlož nové fotografie spolubojovníků

Vzkazy od spolubojovníků

Havránek Jiří 29. 12. 2018
Odkud jsi byl Škopek a nějaké fotky máš?
Škopek 15. 07. 2018
Ahoj všichni z roty E.
Jirka 28. 03. 2016
Ahoj já jsem na vrchu sloužil v roce 84 - 86 přijímač jsem byl na rotě E jinak jsme jezdili montáže ,ale byli jsme na rotě S velitel Švejnoha. Mám i pár fotek
Mirek 30. 05. 2015
Ahoj , tak ozve se někdo z roty ,,,E,,, NEBO ASPOŇ NĚKDO Z NAŠICH KASÁREN NA BÍLÉM VRCHU KTEŘÍ TAM BYLI ---LEDEN 84-------?, JOOO A JÁ A DALŠÍ KLUCI JSME 1.ČERVENCE 1985 JSME BYLI PŘEVELANÝ DO LIPNÍKA NAD BEČVOU , KASÍNO U SILNICE, SEŠLI JSME SE TAM I S KLUKAMA CO SLOUŽILI I U TAKY U STAVEB A SILNIČNÍHO VOJSKA ---PTP A BYLI Z RUZINĚ A KLACANY, V LIPNÍKU SE JEO NA AKCI ,,,BEČVA,,,, VÝSTAVBA PODZEMNÍHO VELITELSKÉHO STANOVIŠTĚ, ZA LIPNÍKEM V KOPCÍCH VESNICE JMÉNEM LOUČKA.
MIREK 24. 05. 2015
JOO A NA KRPATÝHO PROCHÁZKU ZE ŠTÁBU PAMATUJI , TO BYL KOKOT PREJ MĚL N ASTAROSTI ŘIDIČE. ŠPÁGÁTI NA ROTĚ E BYLI DOCELA DOBRÝ. JOO PETR CVIK , VZPOMÍNÁM , MAZÁK JELÍNEK , MAZÁK A VÝKONÁK MILER Z OPAVY , ZAHÁLKA SKLADNIK OD SVITAV --MAZÁK
MIREK 24. 05. 2015
NOO A NESMÍM ZAPOMENOUT NA DĚLOBUCHA NADPRAP. DĚLOBUCH ---PROCHÁZKA, Z TOHO MĚLI VÍTR VŠICHNI !! BAŽANTI I MAZÁCI
MIREK 24. 05. 2015
JOO TAKHLE ?? ČTE SE TO TADY OD SPODU, JOO DOBRÝ.
MIREK TAJČ 24. 05. 2015
DÁM SEM FOTKY Z VOJNY, KDYŽ JSME BYLI NA ŠKRÁBÁNÍ V KUCHYNI A JAK JSME SE FOTILI CESTOU ZE ŠTÁBU , FOTKY POPÍŠU.
Mirek tajč 24. 05. 2015
JOOO A KANTÝNA --- ARMA , TA JE , NEBO BYLA SPOJENÁ S KUCHYNÍ A TEN KLUK Z VARŮ , JOO A RADEK PASTRNÁK Z BUTY BYL VELITEL POKOJE A DRUŽSTVA JAKO MAZÁK , MYSLIM ŽE BYL SVOBODNÍK A PAK DESÁTNÍK ANOOO RADEK PASTRŇÁK Z OSTRAVSKÝ HUD. SKUPINY ------BUTY---- PAK JEZDIL NA MONTÁŽE ,A TAKY BÝV. VELITELSTVÍ DOLE VE VOJ STAVBÁCH , TAK TAM JE UBYTOVNA, BÝV .JÍDELNA VE VOJ STAVBÁCH ,TAK Z TOHO JE KANTÝNA A JIDELNA , ALE POSTAVILI TAM PŘIČKU JE TO TEDKA MENŠÍ.JOO A MAM SMUTNOU ZPRÁVU ---- PEPIK GRUNERT Z LOVOSIC --- VESNICE LUKAVEC U LOVOSIC JE PO SMRTI.
Miroslav tajč 24. 05. 2015
AAAAHHHOOOOJJJ JIRKO , TO JSEM JÁ VOJ ,PAK SVOBODNÍK A DESÁTNÍK NOOOO PŘECE MIREK TAJČ Z LOVOSIC , NA VOJNĚ HOR. POČ. ROTA ---E--- NEBO 3.MONTÁŽNÍ ROTA , VELITEL BYL,MAJOR GÁBRIŠ,ZDĚNÁ ROTA A BYL JSEM PŘÍMO NA NAŠEM POKOJI A NA ROTĚ-- JE TO TAM ZNIČENÝ ROZBITÝ , SNAD PARKETY TAM ZUSTALY VYBOULENÝ, NA POKOJI JSEM BYL S PEPIKEM GRUNERTEM --SPOLUŽ ZE ZÁKLADKY Z LOVOSIC , PAK PAVEL TOČÍN OD ROUDNICE, PEPA HONEGR Z ÚSTÍ NAD LABEM , DERKA Z TEPLIC,ČASEM SI VZPOMENU NA JINÉ JMÉNA , KONDOR ,VÚL SE ZBYTEČNĚ OTRÁVIL , BYL ZRZAVEJ, JO ZDĚNDA PÍSAŘ Z KŘEŠIC U LTM , JÁ BYDLÍM V LTM A PÍSAŘ VEDLE V PANELÁKU, JOOO PAK HŘEBEN Z ÚŠTĚKA, NOO VZPOMÍNÁM , ROTY ---- E,---GÁBRIŠ L,VEL. POR.KAMARÁD, ROTA--Z VEL MAJ. KOČAŘ , ROTA--- S MAJ ŠVEJNOHA , NÁČ ŠTÁBU PODPLUK. HOLUB , TAKY Z LTM , VEL. UTV. PLUK. FORMAN.Z ROTY L VOJ. FLEK. I NA NAŠE MAZÁKY VZPOMÍNÁM A ZNÁM JMÉNA. TAK ŽE POCHÁZÍM Z LOVOSIC A BYDLÍM 27 LET V LTM V PANELÁKU V POKRATICÍCH, JOOO A BYL JSEM V HOSPODĚ ----NA KOVÁRNĚ , JE TO SAMOZŘEJMĚ PŘEDĚLANÝ , JSOU TAM VĚTNAMCI HOLKA A KLUK ASI MANŽELÉ , PIVO MALÉ STOJÍ25 A VELKÉ 29 GAMBÁČ, VE VNITŘ JE TO HEZKÉ , UDĚLALI SI TO TAM PĚKNĚ PŘESTEVĚLI TO HEZKY. NAPÍŠU A VZPOMENU.---- JOOO DOKTOR SE JMENOVAL ILDŽA , A MAJOR ČERMÁK , A MAJOR BROJO A ŠVEJNOHA . OZVU SE BRZY A VZPOMENU SI NA JMÉNA A Z JAKÉHO MĚSTA BYLI NŠ´ĚKT. KLUCI.
Škopek 07. 02. 2015
Kluci z roty E pokrývači,klempíři ozvěte se Ahoj.Jirka Škopek
Založení útvaru
Přihlášení Registrace