ARMYBURZA

Přehled spolubojovníků v útvaru 6813 v Hranice na Moravě v roce nástupu 1984

Pro zapsání do útvaru musíte být přihlášen
Jméno spolubojovníka E-mail Telefon
Hálek Jiří Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Pešák Jan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Šach Milan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Polni Údaje jsou viditelné až po přihlášení
jeare Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Humpolák Pavel Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Foltán Jaroslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Salaba Leoš Údaje jsou viditelné až po přihlášení

Vyhledej stávající nebo vlož nové fotografie spolubojovníků

Vzkazy od spolubojovníků

Salaba Leoš 12. 11. 2018
Ahoj Pavle, taktéž si Tě nepamatuji což mě mrzí, ale trochu vycházím ze vzkazu ,,Polního" sloužili jsme spolu na odpalováku. Mimo jiné tam patřil druhý řidič Jirka Kadeřábek -,,Jech", dále z obsluhy Jiří Rejchl - ,,Paša", Petter Kollár- ,,Kolík", pak už si pamatuji jen jména Pavla - ,,Charlie", Štefana -,,Piliňák" a řidiče hasící cisterny ,,Bubuky" Vláďu Myšku - ,,Pupen" snad jsem to moc nezkomolil pokud ano omlouvám se. Kluci Neuner a Mesner jezdili na druhém voze vzpomínám jak Neuner usínal při PŠ, ale hlavně i při řízení. Velitel našeho vozu byl kap.Skupieň. Myslím že jsme byli dobrá parta. Zdravím Tě i ostatní ,,spolubojovníky".Saly
Perlík Pavel 03. 06. 2018
Ahoj SALY, je to už dávno, ale nemůžeš se mýlit? Na podzim roku 1984 nastoupili k 11. baterii z PŠ jako řidiči odpalováku Bohouš Neuner a Milan Masner to vím zcela určitě. Nenastoupil jsi k 12. baterii? Nemůžu si na tebe vzpomenout, ale jinak tě zdravím.
Foltan jaroslav 02. 03. 2018
veliteľ útvaru pplk. Sedláček, spomínam si na spojenecké cvičenie v lete v roku 1985 v Kazachstane a nezabudnuteľné cestovanie vlakom tam aj späť.
Salaba Leoš 13. 02. 2018
Zdravím kucí, narukoval jsem taktéž 4/84 do Hranic z přijímače pak na PŠ do KŘK a po půl roce k 11. baterii jako řidič odpalováku. Na většinu z vás si také pamatuji, ale čím víc roky běží začínám v tom mít trochu guláš. Občas kouknu na fotky a zavzpomínám. Jinak Vás všechny moc zdravím ,,SALY" Kdyby jste snad někdo pořádal nějakou sešlost dejte vědět!
Perlík Pavel 21. 04. 2017
Čau kluci, nejsem sice nástup 1984, ale říjen 1983, ale kromě Jeareho a Polního se na vás všechny pamatuji velmi dobře. Byl jsem VD na odpalováku na 11. baterii. Zamlouvá se mi nápad Pavla Humpoláka sejít se na místě činu. My už jsme tam s Kykyrýkem a Mošničkou byli když jsme jeli za Mikim Kováčem na Slovensko. My už děláme takové minisrazy delší dobu.
Pavel Humpolák 24. 11. 2014
Ahoj chlapáci jsem rád že vás můžu pozdravit škoda že nás není přihlašených vic je to už 30 let od narukování co se takhle sejít na místě činu. Zdravím Pavel H.
Hálek Jiří 08. 09. 2013
Zdarec, moc nás tady není, kdo je jeare? Zub
Polní 12. 03. 2013
Zdravím kluci,narukoval jsem v dubnu 84 na Pšku 2 bat,potom jsem byl na 12 u Humeňáků 1 u červených stejně jako Milan na 11.Pamatuju si docela dobře Milana i Tebe Jirko.Jmenuju se Lumír Švarc a říkali mi Polní.
Milan 10. 02. 2013
Čau kluci, rád se o vás dozvidám.
Založení útvaru
Přihlášení Registrace