ARMYBURZA

Přehled spolubojovníků v útvaru 2516 v Slaný - Drnov v roce nástupu 1995

Pro zapsání do útvaru musíte být přihlášen
Jméno spolubojovníka E-mail Telefon
smuž tomaš Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Koval Jan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Moravec Petr Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Perný Michal Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Stráník Štěpán Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Ženíšek Jan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Pica Miloslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Mráz Pavel Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Holub Roman Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Helcl Miroslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Kučera Tomáš Údaje jsou viditelné až po přihlášení
NOVÁK Petr Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Veselý Kamil Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Roček Petr Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Suk Jan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Pok Pavel Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Lukovsky Petr Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Pustai Miroslav Údaje jsou viditelné až po přihlášení

Vyhledej stávající nebo vlož nové fotografie spolubojovníků

Vzkazy od spolubojovníků

Pavel Pok 07. 07. 2021
Ahoj, zdravím všechny z Drnova, nejvíc ty, které jsem potkával, mazáky i draky. Na Drnov jsem nastoupil 3.7.95 do přijímače a pak na Spojovací rotu, kde jsem zůstal až do konce 27.6.96. Na rotě jsem měl na starosti sklad se spojovací technikou, objížděl jsem odlučky, služby jsem bušil převážně na vstupu do Velína a tak jsem dobře znal veškerá vnitřní zákoutí bunkru včetně sálu bojového velení. Pamatuji na dlouhé odpolední a večerní rozpravy s majorem František Lešenarem. Občas jsem měl službu v kuchyni nebo jsem pouštěl psovody do autoparku. Dělám výzvy na FB skupinách a pár dnů zpět se mi ozval Petr Novák, kterého si opravdu pamatuji i podle FB fotky a je i tady v seznamu. Rád bych se pokusil o nějaký mini sraz na Drnově a první pokus plánuji na sobotu 21.8.2021 (budu celý den) a neřeším rok nástupu, každý pamětník VZS nebo VZP je vítán. Samozřejmě nejde pouze o jednu akci, ale hlavně mít na sebe všichni mezi sebou spojení (FB, email, telefon). Ze Spojky uvedu jména mého čísla, které si pamatuji, je toho zatím málo, ale doufám, že se to zlepší, i díky těm, kteří se mně ozývají z jiných ročníků, rot nebo že tam byli pouze v přijímači. Jaroslav Vích (byl na ústředně, dnes bydlí kousek od Plzně a mám fungující kontakt na FB), Josef Stášek (služby na rotě z stolku, bydlí v Kdyni, je na FB a pokouším se o fungující kontakt), Josef Štumpf (služby na rotě z stolku, hodně jsem lovil v paměti, zkusil jsem FB a už jsme si psali, bydlí tuším ve Slaném). Další bez kontaktu, pouze jména - Tomáš Včelák, Tomáš Lev, Petr? Mašek, Karel ???, ??? Svatoš. Z přijímače si ještě pamatuji příjmení Pavlíček, Lebeda, Pošta, Čonka, ze spojky pak ještě Koky, což byl už jiný ročník. Každý člověk si někoho pamatuje nebo nevyhodil vojenský artefakt typu Stovka a podobně, kde jména jsou. Na spojce VZP velitel roty Tomáš Krejza, velitelé čet Milan Steinfest, Pavel Černík a ještě velitel druhé roty ??? Dokázal jsem si napsat s VZP Gabrielem Konczem, který mě nasměroval na VZP Romana Juneka, kterému píšu na FB, ale nejspíš mu budu muset poslat doporučený dopis :-) Na tomto místě musím poděkovat Petrovi Burianovi (1984), který usilovnou prací dokázal dát absolutní většinu svého ročníku dohromady a měli obrovský sraz - po telefonátu s ním mně vlil do žil novou krev. V roce 2011 jsem pořídil video na jedné z mimořádných prohlídek, kde uvidíte i pana Františka Chmelaře - https://www.youtube.com/watch?v=e-TtrDO9Zag - omlouvám se, pokud jsem někomu zkomolil jméno popř. mu vadí, že jsem jméno uvedl (stačí napsat, ihned to odstraním). Kontakt na mě: Pavel Pok, FB Poxoft Mod Renoiser, email a mobil uvidíte po registraci na tomto webu. Ozvěte se kdokoliv z Drnova, díky moc!
Petr Roček 13. 02. 2019
Sháním kontakt na Petra Kosteleckého. Původně ze Slaného. Jeho otec byl voják z povolání.
Petr Novák 27. 08. 2016
Nástup leden 95, spojovací rota, velitel Krejza, spolubydlící Jirka Duchoň, Aleš Lehký, Bury, Marec, Kavur, Paštika atd.
Tomáš Kučera 09. 09. 2015
Nástup duben. Po přijímači jsem byl převelen na Chyňavu. Dále Kralovice-Hadačka, potom Pernarec pak zase zpátky na Chyňavu. A potom nakonec poslední měsíc Dobříš (klondajk). V Kralovicich byl major Valdhans a podplukovnik Varecha. Na Chyňavě byl tenkrát kapitán Mikuláš (slovák). Ještě pamatuji Velitel Chyňavy byl Steiner asi npor.
žéňa 21. 05. 2014
Já byl klubista...bože to je let...někdo z klubu na autorotě?
Štěpán Stráník 03. 05. 2014
AHOJ Já jsem zde sloužil Vlasti (od přísahy až do konce vojny) nástup léto = červen (nebo Červenec) 95 - červen 96 patřil jsem mezi tzv. Klubisty :-) čili jsem byl stále tam kde je KLUB (Kino, Knihovna, dole Arma) zde jsem dělal skladníka - sklad dole v přízemí vlevo pod schodama skoro vedle Army. (TV, Radio, Kinopromítačky atd.) šéf byl pokud si nepletu major Prokop. (měl kníra) Celému Klubu šéfoval pplk Helbich (nejsem si jista zda to píši správně) byl původem Slovák ale byl suprovej, neprudil, vše se s ním dalo řešit, byl jsem za něho rád. Major Prokop byl taky v pohodě :-) Nahoře nad schodama se hlídkovalo, jinak tam byly rybičky a kulečník. Jinak jsem za tento útvar 2x soutěžil v umění (jako jednotlivec) jinak tam soutěžily hlavně kapely a soubory ... jednou Ostrava, jednou Kroměříž. (za oboje jsem přivezl 1. místo ve hře Klasické hudby) dodnes mám trofej z Kroměříže :-) skleněný džbánek. Možná bych někde našel i diplomy. Za tu Ostravu si už nevzpomenu co bylo za trofej. No 2x výlet téměř přes celou republiku autobusem no neberte to ;-) díky tomu jsem se vyhnul aspoň tomu Doupovu - tam se mi fakt nechtělo jít řádit do divočiny. Jinak jsem taky bydlel (tak jako ostatní Klubisti) chvíli na Autorotě pak nás hodili mezi Spojaře. Jj, Fialu, blba (Gaba) Koncze si pamatuju, ten uměl pěkně řvát a skákat blbeček. :o)))) Trojana si taky trochu vybavuju.
Michal Perný 12. 02. 2014
Ahoj, v Drnově jsem strávil celou ZVS, nástup leden 95. Po přijímači na RBV (bývalá AVS) jako obsluha kabin KVK a KS v objektu 01 (v kopci). Na zařízení mě zaučovali říjňáci Tomáš Skála a Pavel Günter, na rotě byla říjňáků převaha. Nás ledňáků bylo tuším pět - já, Roman Halamíček, Jirka Skřinař, Kamil Veselý a Aleš Ptáček. Z dubňáků si pamatuju Pepu Krále a z červňáků Petra Černíka. Velitel praporu nejdříve npor. Hejduk, potom kpt. Fiala, veliter roty npor. Koncz (Gabo). Nezapomenutelný je zmatený mjr. Trojan (hokejka). Ozvěte se, kdokoliv známý.
Jan Koval (Johny) 02. 05. 2010
Ahoj? Někdo z Autoroty?? Sloužil jsem tu jako svoz a rozvos vojáku z povolání, kontroly a pošta. Moc rád na to vzpomínám!
Tomaš Smuž (-) 18. 07. 2008
zdravim všechny.po přisaze pak jsem byl převeden do dobřiše na klondajk.nezna někdo-boris onysko,petr marša,atd,bal jsem jako automechanik v parku.ozvěte se,dik
Založení útvaru
Přihlášení Registrace